www.emiliaolszewska.pl

 

program mentoringowy online 

 Tworzę, więc zarabiam!

O budowaniu marki kreatywnej premium

Dla Klientów gotowych zapłacić za Twoją twórczą pracę TU I TERAZ

Byś w pełni realizowała Twój twórczy potencjał

„Tworzę, więc zarabiam!” to program transformujący,

podczas którego nie tylko nauczysz się budować markę kreatywną premium, ale spotkasz się również z tym, co blokuje Ciebie i Twój sukces. Dostajesz ogrom wiedzy i merytoryki, jak wyruszyć ze swoją twórczością na szersze wody, a przy tym umocnisz siebie – jako Artystkę – od środka. Bo tylko silna Ty – może zbudować silną markę kreatywną. 

Dla kogo jest zatem program?

N

Dla artystek i rękodzielniczek

N

Które chcą dzielić się swoim pięknem

N

Budując marki premium szyte na miarę ich wrażliwości i stylu życia

N

Sprzedających zarówno produkty fizyczne, jak i usługi

N

I traktują swój biznes na poważnie

N

Które chcą zwiększyć sprzedaż przez ofertę premium

N

Dzięki czemu mogą w pełni realizować swój twórczy potencjał

„Mówię Ci to nie są zwykłe warsztaty” O Boże gdybym wiedziała, że mogę wziąć w czymś takim udział wcześniej, to zaoszczędziłabym sobie czasu, nerwów i rozkminek. Nie zastanawiaj się, idź. Tam odnajdziesz nie tylko informacje ale i siebie!”

Magda – Uczestniczka I edycji „Tworzę, więc zarabiam”

 

 

Znasz te pytania?

Jak pisać o moich usługach kreatywnych/ produktach, aby ktoś chciał to kupić?

Jak przekonać Klienta, że moja praca jest warta swojej ceny?

Jak nie bać się sprzedaży będąc osobą wrażliwą albo introwertyczką?

Jak poukładać wszystkie rady marketingowe w jedno, aby mieć spójną markę?

Od czego zacząć budowanie mojej marki, aby to miało sens?

Mam wrażenie, że wszystkie pytania mogłybyśmy sprowadzić do jednego – najważniejszego: 

Jak zarabiać na tym, co kocham robić najbardziej i docierać do klientów, którym się chce, a nie muszą

A skoro czytasz moje słowa – to zgaduję, że na to pytanie nie udało Ci się jeszcze odnaleźć odpowiedzi lub nie jest ona dla Ciebie wystarczająca. Być może gubisz się w gąszczu marketingowych informacji próbując wyłapać, co naprawdę jest istotne, a co możesz sobie darować, bo jest tylko stratą czasu (tak, takich działań jest mnóstwo)Jestem pewna, że podskórnie czujesz swój niewykorzystany potencjał.

Dlatego jeśli to, o czym piszę porusza Cię od środeczka i czujesz, że jest dokładnie o tym, z czym dzisiaj się mierzysz – to zapraszam Cię na pokład proramu „Tworzę, więc zarabiam!”. To program stworzony dla Ciebie, jeśli chcesz budować kreatywną markę premium. 

 

Czy to Twój czas

By zbudować markę premium?

Bez robienia hałasu i w zgodzie ze sobą? 

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Hej!

 Nazywam się Emilia Olszewska i pomagam Artystkom wieść spełnione życie w zgodzie ze sobą. Pomagam budować wartościowe marki szyte na miarę wrażliwości oraz stylu życia bez obawy o konkurencję. Tłumaczę marketingowe słownictwo ludzkim, spokojnym językiem. Zależy mi, aby wrażliwe Twórczynie wiodły spokojne życie, dzięki budowaniu marek z półki premium. 

Wierzę w moc autentycznych marek, które konkurują wartością, a nie promocyjną ceną na „Black Friday”, dlatego pokazuję moim Klientkom, jak sprzedawać bez robienia hałasu. Wydobywając – aż i jedynie – swoją autentyczną opowieść oraz głos. Jeśli posiadasz produkty lub usługi, które dużo kosztują – to pomogę Ci zbudować wokół nich odpowiednią komunikację.

Jestem strateżką, coachką, mentorką oraz specjalistką od marketingu, a z wykształcenia – prawniczką. Prywatnie jestem mamą 6-letniej Gabrysi oraz miłośniczką filozofii. Ah, ja też tworzę – piszę, śpiewam, maluję, tańczę – ale o tym pogadamy na pewno poza programem.

Na początku roku 2022 swoją premierę miała I edycja autorskiego programu mentoringowego „Tworzę, więc zarabiam”, do którego II edycji zapraszam Ciebie dziś. Dzięki pracy z moimi Klientkami oraz własnemu doświadczeniu wiem, że obok strategii oraz wiedzy o marketingu i sprzedaży – za sukcesem w biznesie – stoi odpowiednie nastawienie, czyli mindset.

Dlatego program mentoringowy „Tworzę, więc zarabiam” został ułożony tak, abyś mogła pracować dwutorowo. Nad brandingiem swojej marki premium oraz nastawieniem. Obydwa tematy są jak niezbędne elementy tej samej układanki. Serce i mózg jednej osobowości.

 

Robię to, ponieważ chcę, aby strategie marketingowe działały na korzyść Twórczyń i przynosiły im zysk, o którym marzą.

Pytanie brzmi, czy to jest coś dla Ciebie?

 

Twórczynie marek kreatywnych muszą uwierzyć w wartość swojej pracy, jeśli chcą swietnie zarabiać.

Dlatego program „Tworzę, więc zarabiam!” opiera się na pracy dwutorowej. To jest: mindsecie nastawionym na sukces oraz wzmacnianiem pewności siebie + merytoryki i marketingowych konkretów, dzięki którym zaczniesz budować markę kreatywną premium. Nauczysz się, jak docierać do Klientów gotowych zapłacić za Twoją pracę tu i teraz.

 

 

szczegóły programu

Jak wygląda praca w programie „Tworzę, więc zarabiam„?

 

Program to cykl 7 warsztatów online. Spotykamy się co dwa tygodnie na żywo na platformie ZOOM w godzinach przedpołudniowych (we czwartki). Przed każdym warsztatem otrzymujesz autorski WorkBook w formacie PDF w temacie spotkania oraz zadania do wykonania przed. Każde spotkanie podzielone jest na część merytytoryczną, praktykę, pracę w grupie + (nowość w tej edycji!) uzdrawiającą wizualizację (wyobrażajkę) na zakończenie spotkania. Z kolei na zamkniętej grupie na Facebooku możesz prosić o feedback i wsparcie – mentorkę, a także pozostałe Uczestniczki. Program uzupełniony jest o dodatkowe materiały, które udostępniam na grupie oraz w mailach dla wszystkich Kursantek. W grupie odbywają się również sesje Q & A. Grupa dostępna jest do 3 miesięcy od zakończenia ostatnich warsztatów. Moduły pracy w programie:

Warsztat 1: Śmiała wizja na rozwój Twojej marki kreatywnej

NA POCZĄTKU:

Zapoznamy się, stworzymy bezpieczną przestrzeń dla wspólnej pracy. Ta praca jest jak podróż w głębiny Twojego serca, które chcesz pokazać dzięki swojej marce artystycznej. Na początku więc określisz wizję, będącą jednocześnie celem dla Twojej marki. Przyjrzysz się temu, jaką osobą potrzebujesz się stać, aby realizować powyższą wizję. Jeśli chcesz wznieść swoją markę na półkę premium – to Ty także potrzebujesz wznieść się na poziom wyżej. Na tym warsztacie odnajdziesz osobowość Twojej marki, zapoznasz się z tym, co nazywa się archetypami marek. Wyposażę Cię w narzędzia do pracy z przekonaniami, które mogą Cię sabotować, choćbyś miała najlepszą strategię marketingową na świecie. Zaczynamy grubo, konkretnie i z przytupem! W końcu idziesz po swoje konkretne plany, a nie bawisz się w sklep. 

Warsztat 2: Opowiedz swoją historię

 W TYM WARSZTACIE:

 Wyciągnę z Ciebie wszystko, co najlepsze. Wydostaną się na wierzch perełki ukryte na dnie Twojego serca. To mój ulubiony moduł, ponieważ kocham historie oraz uwielbiam stawać się częścią ludzkich historii. To właśnie w Twojej historii ukryta jest autentyczność marki, którą tworzysz. I to właśnie ta autentyczność będzie poruszać (odpowiednie) serducha.  Przestaniesz w końcu pisać o wszystkim i o niczym, a nauczysz się konstruować komunikaty, w których – niczym w zwierciadle swoich największych pragnień – będzie mógł przyjrzeć się Twój wymarzony Klient – ten z półki premium. A przy tym – dowiesz się czegoś, czego prawdopodobnie nie byłaś świadoma wcześniej – powodu, dla którego zdecydowałaś się na taki biznes, a nie inny. To wszystko składa się na pojęcie mitologizacji marki premium. 

Warsztat 3: Twój wymarzony Klient

TO BĘDZIE CZAS NA:

Choć wszystkie moduły programu są niesamowicie ważne, to gdybym miała wymienić JEDEN, bez którego nigdy nie popchniesz swojej marki kreatywnej na wyższy poziom – to byłby właśnie ten moduł. To na tym warsztacie zaczniesz definiować kto naprawdę jest lub chce być Twoim Klientem, a kto pozostaje w domenie fanów Twojej twórczości lub tych, którzy tylko pozostawiają serduszka pod postami. Nauczysz się tworzyć świat wokół Twojego produktu (lub wizję w przypadku usługi). Zobaczysz, że Twój wymarzony Klient istnieje i są ludzie, którzy nie mogą doczekać się zakupu właśnie u Ciebie i za cenę, którą bez pardonu napiszesz. Jacy to ludzie i dlaczego? Na te i inne pytania odpowiedz na warsztacie numer 3. A także 2, 4 oraz 5.

Warsztat 5: Jak to (się) wycenić?

W TYM MODULE:

W tym module pokażę Ci, jak ze wzrostem Twojego poczucia własnej wartości rośnie Twoja siła i gotowość do wycenienia swojej twórczej pracy na odpowiednim poziomie. Poznasz kilka sposobów na wycenianie twórczej pracy. Dowiesz się również, że jeśli nie docierasz dziś do swoich wymarzonych klientów – to może dlatego, że za nisko wyceniasz swoją twórczość? To dzieję się często. Ponadto, dotkniesz swoich przekonań związanych z zarabianiem i wrócisz do pisania komunikatów, które konkurują wartością, a nie promocyjną ceną. Ten warsztat w największej ilości skupia się na pracy nad Twoją pewnością siebie i poczuciem własnej wartości. Adekwatnym do wartości Twojej oferty.

Warsztat 4: Prawdziwy głos Twojej marki

CO TUTAJ SIĘ WYDARZY:

Dowiesz się, jak wznosić komunikację marki na poziom wyżej. A raczej głębiej. Dotrzesz do misji oraz obietnicy Twojej marki. Na nowo uwierzysz w siebie i drzemiący w Tobie potencjał. Odkryjesz misję swojej marki artystycznej. Ten warsztat to esencja wartościowego copwyritingu. Podczas niego napiszesz m.in. tekst „O MNIE”, który zarezonuje z Twoim wymarzonym klientem oraz krótkie BIO marki. Przekonam Cię, że możesz pisać tak, jak lubisz, bo tylko wtedy dotrzesz do odpowiednich osób. Tu będzie duuużo pisania, a w bonusie – uwalnianie stłamszonego głosu. Oh gdybyś wiedziała, jak Twoja relacja z Twoim głosem ma wpływ na wysyłane komunikaty marketingowe! W brandingu XXI wieku – wygrywają marki, które mają odwagę, by mówić swoim naturalnym głosem. Wyjątkowa marka wysyła wyjątkowe komunikaty. 

Warsztat 6: Ścieżka Klienta

BĘDZIESZ PRACOWAĆ NAD:

Strategiczną ścieżką zakupową dla Twojego Klienta z półki premium, czyli tak zwanym lejkiem marketingowym. To tutaj dowiesz się, że nie wystarczy mieć pięknej marki, wypasionej strony internetowej i estetycznego konta w mediach społecznościowych, aby docierać do Klientów. Potrzebujesz planu  na to, jak dotrzeć z punktu A do punktu B, czyli de facto jak zamieniać odbiorców w klientów. Będziesz pracować nad ścieżką dla jednego swojego produktu lub usługi. Przy okazji stworzysz wartościowy prezent za zapis oraz dowiesz się, dlaczego warto zainwestować w wartościowy Newsletter Premium.

Warsztat 7: Zwiększenie sprzedaży + strategia marki

NA OSTATNIM WARSZTACIE:

Zastanowisz się, jak możesz zwiększać sprzedaż w swoim kreatywnym biznesie. Być może marzysz o organizowaniu warsztatów online lub stacjonarnie. Może myślisz o dywersyfikacji towaru w rękodzielniczym sklepie. To będzie czas na ułożenie planu oraz stworzenie strategii Twojej marki, która będzie działać na korzyść Twojej wizji (moduł I – pamiętasz?). Nauczę Cię jak osiągać śmiałe cele małymi krokami. Dostaniesz narzędzia do planowania, analizowania oraz wdrażania. Dostajesz ściągę na całe życie, jak układać sensowne i minimalistyczne strategie marketingowe marki premium.  

Wchodząc do programu:

N

Zbudujesz silną markę kreatywną z półki premium, którą Klienci pokochają

N

Będziesz wiedzieć, co i jak pisać w sieci, aby chcieli kupować Twoje produkty lub usługi kreatywne

N

Poczujesz gotowość na wysokie lub wyższe niż do tej pory stawki za Twoją pracę kreatywną

N

Uzdrowisz stare schematy, aby sięgnąć do nowej wizji (przecież wiesz, że najwięcej blokad mamy właśnie w swoich głowach)

N

Stworzysz sensowny system do zamieniania odbiorców w klientów oraz ścieżkę sprzedaży dla marki premium

 

A to wszystko po to, abyś otworzyła skrzydła do pełni ich rozpiętości. Abyś stanęła na klifie swojego twórczego potencjału i oglądała zapierające dech w piersiach widoki. 

Te widoki zostały zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Masz przed oczami swoją markę premium i szczęśliwych klientów, którzy z radością wysyłają pieniądze. 

Przestaniesz bać się powrotu na etat, ponieważ albo na niego zwyczajnie nie wrócisz – albo przekonasz się – że choćby stało się to na chwilę – Ty już jesteś przy sobie i dla siebie. I nic nie odciągnie Cię od budowania biznesu Twoich marzeń. 

Nauczę Cię, jak traktować siebie z czułością, delikatnością oraz jak być dla siebie wyrozumiałą.

Wejdziesz na drogę, podczas której przełamiesz blokady, które nie pozwalają Ci prowadzić prosperującej marki kreatywnej.

A to wszystko w trakcie uczenia się budowania silnej marki kreatywnej, które konkurują wartością, a nie niską ceną. Czyli kiedy będziesz uczyć się budować markę premium. 

 

Moje Klientki

Co mówią o pracy ze mną?

Zaangażowanie Twoje Emilia , jestem pełna uznania dla niego; zarówno na grupie jak i na mailu; lubiłam to że masz swój rytm i prządek w komunikacji z nami; plus Twoja serdeczności i entuzjazm do naszych poczynań i duuużo WSPARCIA z Twojej strony ; chyba to ostatnie najbardziej .

Joanna, uczestniczka I edycji "Tworzę, więc zarabiam"

Myślę że mam więcej odwagi i bardziej zaczynam cenić swoje moce i umiejętności, chcę je rozwijać i zauważam że to co robię jest cenne również dla innych. Wiem też że nie mogę na tym poprzestać, muszę pielęgnować to uczucie tak by wykroić również przestrzeń i czas. Być może będę potrzebowała pomocy drugiej osoby, to też zrozumiałam dzięki programowi. Wiem w którą stronę iść, choć nadal trudno mi nie zbaczać z drogi. Powiedziałabym że to bardzo dobry początek i kierunek, sama chyba nie zaczęłabym iść w tą stronę.

Agnieszka, uczestniczka I edycji "Tworzę, więc zarabiam"

Dowiedziałam się, że nie jestem sama w tych obawach, że są inne uczestniczki, które mają takie same dylematy jak ja i to dotyczy także tego co siedzi w głowie. To mi pokazało, że może nie jestem całkiem „zepsuta” i mogę próbować to sobie poprzestawiać /ten brak wiary w siebie/. Usłyszałam, że niektóre moje odpowiedzi, zadania, słowo pisane spodobało się. /ja-osoba, która zbierała dwóje za nieuważność i bo rysowała w zeszycie zamiast słuchać i dostawała burę za zaparcie – bardzo chcę pisać. Te małe zachwyty mnie bardzo przytuliły. Wszystkie osoby wraz z prowadzącą były bardzo naturalne i takie wrażliwe /każda na swój sposób/ ale czułam się z nimi dobrze i nie siedziałam gdzieś w kącie.

Magda, uczestniczka i edycji "Tworzę, więc zarabiam"

Współpraca z Emilią to dla mnie przykład na to jak pracować z ludźmi aby odczuwali ciekawość na myśl o tym co będzie dalej zamiast zażenowania tym że do tej pory nie odnieśli spodziewanego sukcesu 🙂 Wchodząc we współpracę chciałam zbadać swój pomysł na biznes, zobaczyć czy jest opłacalny i czy warto się w niego angażować. W toku działań okazało się że nie do końca jest w nim potencjał a na dodatek ja sama nie czułam się z nim komfortowo! Emilia pomogła mi przekierować moje dobre strony na zupełnie inne tory i spojrzeć na siebie łaskawszym okiem. W czasie współpracy otrzymałam oczywiście wiele merytorycznych wskazówek dotyczących marketingu w zakresie badania rynku oraz budowania marki na Instagramie, ale najbardziej cenię w Emilii jej osobowość i wrażliwe podejście do klienta, zrozumienie do uczuć które pojawiają się w sercu gdy pracujemy ze sobą a następnie dopasowywanie się tak aby klient mógł jak najwięcej wynieść ze współpracy. Celowo koncentruję się w swojej opinii na umiejętnościach miękkich. Dla mnie jako wrażliwej osoby merytoryka jest podstawą dla której wchodzę we współpracę ale nie jest wystarczająca – potrzebuję również mieć poczucie że jestem akceptowana taka jaka jestem i dostałam to tutaj w 100% 🙂

Iza, Współpraca indywidualna - badanie pomysłu na biznes

Dostałam mnóstwo wskazówek o których nawet nie myślałam. Zostałam wprowadzona w zupełnie nie znany dla mnie świat – zrozumiałam jak budować grupę docelową, wiem czego jeszcze mi brakuje, ale też wiem, że nie jest to takie straszne jak myślałam wcześniej. Jest to proces przez który moim zdaniem powinna przejść każda osoba planująca biznes on-line, szczególnie jeżeli chodzi o sektor pomocowy – chociażby po to, żeby poczuć czy to jest „dla mnie”. A co jeśli nie jest? Jeśli nie to Emilka podpowie Ci gdzie szukać pomocy i co dokładnie warto delegować nawet na początku a co nie 🙂

Izabella, Współpraca indywidualna - pierwsza wysokopłatna oferta

Być może zastanawiasz się, czy ten program jest dla Ciebie?

Tak, jeśli:

Nosisz w sobie odważną wizję na rozwój Twojej marki kreatywnej i chcesz poważnie pracować nad jej realizacją

Działasz ze swoją marką od co najmniej 6. miesięcy

Sprzedajesz produkty fizyczne i/lub usługi z branży kreatywnej i są w cenach premium (to te produkty uważane za drogie oraz usługi kosztujące więcej niż 1000 zł)

Masz czas od połowy października 2022, aby zaangażować się w ponad 3 miesięczny proces budowania marki oraz wzmacniania poczucia własnej wartości

Zależy Ci na rozbudowie swojej marki premium lub do premium, bazując na wartościach i etyce

Jesteś gotowa, aby wyjść ze swojej strefy komfortu (tak, temu może towarzyszyć lęk), ponieważ narzędzia i zadania, które znajdziesz w programie sprowokują Cię do wyruszenia na nowe, być może nieznane wody

Nie jest dla Ciebie, gdy:

Nie budujesz swojej marki kreatywnej lub dopiero planujesz

Sprzedajesz obrazy kolekcjonerom i myślisz o komunikacji kierowanej w stronę galerii sztuki (w programie uczę budować marki, których klientami są zwykli konsumenci)

Szukasz kolejnego kursu do kolekcji. To nie jest kurs do odbębnienia. "Tworzę, więc zarabiam!" to droga, praca i transformacja

Nie chcesz brać odpowiedzialności za wykonywanie zadań i liczysz, że program sam wykona za Ciebie robotę

Chcesz natychmiastowych efektów, albo efektów bez wkładania wysiłku. Efekty wystąpią na 100 % i wielu z nich nawet się nie spodziewasz. Jednak to od Ciebie zależy, czy będziesz korzystać z narzędzi i zadań, które przygotowałam

Podsumujmy

Czyli co składa się na program „Tworzę, więc zarabiam„?

I
7 spotkań na żywo na platformie ZOOM
h
7 pięknych WorkBooków w formacie PDF
Teoria + praktyka + wizualizacje
Z
Wsparcie mentorki pomiędzy warsztatami
U
Materiały uzupełniające i pogłębiające Twoją pracę
Wspierająca przestrzeń w zamkniętej grupie na FB
Dodatkowe BONUSY, jak np. szkolenie z reklam na Facebooku i Instagramie
Bezpieczny proces w grupie osób, które wspierają siebie nawzajem
N
Możliwość indiwidualnego wsparcia w pakiecie VIP

Najlepszy dla Ciebie…

Czyli wybierz swój Pakiet

„Tworzę, więc zarabiam!”

Program podstawowy

* 7 warsztatów na żywo na platformie ZOOM (warsztaty są nagrywane i otrzymujesz dostęp do nich na 12 miesięcy) o wartości 5000 zł

* 7 oddzielnych nagrań wizualizacji, które przeprowadzam na koniec każdego warsztatu o wartości 200 zł

* 7 autorskich i pięknych WorkBooków w formacie PDF o wartości 500 zł 

* Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku aktywnej aż do 3 miesięcy od zakończenia programu wartość bezcenna 🙂

* BONUS: kurs o reklamie na Facebooku oraz Instagramie, która wspiera sprzedaż marki premium o wartości 1000 zł

* BONUS: E-book „Elementy wyjątkowej strony www” o wartości 200 zł

6 900 zł

„Tworzę, więc zarabiam!” Program VIP

* 7 warsztatów na żywo na platformie ZOOM (warsztaty są nagrywane i otrzymujesz dostęp do nich na 12 miesięcy) o wartości 5000 zł

* 7 oddzielnych nagrań wizualizacji, które przeprowadzam na koniec każdego warsztatu o wartości 200 zł

* 7 autorskich i pięknych WorkBooków w formacie PDF o wartości 500 zł 

* Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku aktywnej aż do 3 miesięcy od zakończenia programu  wartość bezcenna 🙂

* BONUS: kurs o reklamie na Facebooku oraz Instagram, która wspiera sprzedaż marki premium o wartości 1000 zł

* BONUS: E-book „Elementy wyjątkowej strony www” o wartości 200 zł

* 1,5 h sesji strategicznej 1:1 ze mną, do wykorzystania podczas trwania programu o wartości 800 zł

7 700 zł

Warto

Dołącz do programu w ciągu najbliższych 7 dni.

Po tym czasie cena wejścia do programu wzrośnie o 300 zł.  

Promocyjna cena za program obowiązuje do 28 września 2022 roku.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Zobacz  Sama

Ile czasu zajmie Ci zbudowanie marki w pojedynkę?

Wiedza, narzędzia oraz sposoby, jakie prezentuję oraz uczę w programie to 5 lat mojego doświadczenia pracy jako strateżka marketingowa oraz 2 letniej pracy, jako coach i mentor. To również ponad 12 tys. złotych, które z własnej kieszeni przeznaczyłam (i wciąż przeznaczam) na programy, szkoły, kursy i materiały biznesowo-marketingowe dla rozwoju mojej marki oraz ubogacania wiedzy. Praca ze mną to nie tylko merytoryka i strategia. W pracy ze mną silną rolę odgrywa moja intuicja, która pomaga mi wychwycić nie tylko to, czego aktualnie potrzebuje grupa lub pojedyncza Uczestniczka, ale także pomaga mi inspirować Klientki do poszukiwania własnych ścieżek. Łączę rozum z sercem. Nie widzę skuteczniejszego sposobu na budowanie biznesu marzeń, który nie skończy się fiaskiem i frustracją.

Pomyśl, ile czasu zajęłoby Ci uporządkowanie wszystkich dostępnych, darmowych materiałów o budowaniu marki. Co więcej, musiałabyś przerabiać je samodzielnie. W moim programie daję Ci tylko tą wiedzę, która jest niezbędna. Nie potrzebuję udowadniać Ci, że wiem. Bo dobry nauczyciel z wachlarza informacji wyciąga tylko te, które mają znaczenie na tu i teraz. Możesz być pewna, że mój program jest uporządkowany (sama nie cierpię chaosu), tworzony w połączeniu wiedzy i intuicji, a także doświadczenia. To nie jest kolejny kurs do kolekcji, który będzie zalegał w folderze „Pobrane”. To droga, która zmieni Twoje życie bezpowrotnie. I zmieni Twoje patrzenie na biznes kreatywny, który budujesz – także bezpowrotnie. 

W pracy 1:1 brakuje zawsze tego elementu dodatkowego wsparcia, jakim są inne osoby, które mierzą się z podobnymu wyzwaniami. Według najnowszej, dostępnej wiedzy o tym, jak skutecznie nauczać, na tym etapie niezbędne jest wspierające środowisko, czyli grupa. Dlatego wybrałam program grupowy, zamiast pracy 1:1, które również bardzo lubię, ale nie mamy tego samego efektu, co tutaj. Poza tym, najlepszy efekt uczenia uzyskujemy przez zabawę – a śmiechu i poczucia humoru na moich warsztatach nigdy nie brakuje! (Ja nawet inaczej nie potrafię :)) Przeczytaj, co napisała Madzia po I edycji:  

Dowiedziałam się, że nie jestem sama w tych obawach, że są inne uczestniczki, które mają takie same dylematy jak ja i to dotyczy także tego co siedzi w głowie. To mi pokazało, że może nie jestem całkiem „zepsuta” i mogę próbować to sobie poprzestawiać /ten brak wiary w siebie/.

Poczucie, że nie jesteśmy same – Moje Klientki uważają za bezcenne. 

FAQ:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: kontakt@emiliaolszewska.pl

Kiedy startuje program?

Pierwsze warsztaty z odbędą się 20 października o g. 10-13.

Czy mogę zapłacić w ratach?

 Tak, możesz zapłacić w trzech wygodnych ratach. Wybierz odpowiedni rodzaj płatności w panelu powyżej. Jeśli bardzo zależy Ci na dołączeniu do programu, lecz potrzebujesz rozłożyć płatność na większą ilość rat – napisz do mnie na kontakt@emiliaolszewska.pl Porozmawiamy i zobaczymy, co da się zrobić

Czy warsztaty będą nagrywane?

Tak. W całej merytorycznej części zostaną nagrane i udostępnione uczestniczkom.

Czy jest możliwość przesunięcia godzin warsztatów na godziny popołudniowe/ wieczorne?

Nie ma takiej możliwości. Jednak warsztaty będą nagrywane i udostępniane Uczestniczkom – dlatego jeśli nie możesz być na żywo któregoś dnia – otrzymasz link z nagraniem.

Czy to jest na pewno dla mnie?

Jeśli masz wątpliwości, czy ten program jest dla Ciebie – napisz do mnie i umówimy się na 15-minutową rozmowę. Napisz na kontakt@emiliaolszewska.pl