www.emiliaolszewska.pl

 

program mentoringowy online 

 Podróż do serca Artystki

Historia bohaterki, która chce potraktować swoją twórczość 

na poważnie. 

Musisz wiedzieć jedno: na tym programie wydarzą się CUDA.

Czy jesteś na nie gotowa?

Wyobraz sobie, ze

Dzwoni Twój telefon…

„Pomogę Ci zrealizować Twoje największe artystyczne marzenie. Jakie to będzie?” pyta tajemniczy i pewny siebie, a zarazem spokojny głos po drugiej stronie słuchawki.

Trochę jesteś zmieszana i zaniepokojona, jednak najbardziej odczuwasz ekscytację i niedowierzanie. Największe marzenie! – przechodzą Cię dreszcze. Pojawiają się zawsze, gdy o tym myślisz.

Przebierasz w swojej głowie, jak w szufladzie ze skarpetkami, aby wybrać te jedne – najlepsze, najczystsze i pasujące do reszty. Grzebiesz gdzieś pomiędzy małymi pragnieniami, jak kupno nowej sztalugi albo zapas materiałów na uszycie sukienki. Szperasz między „może bym powiedziała rodzinie o tym, że uczę śpiewu”, „fajnie byłoby COŚ sprzedać” albo „żeby tak mi się chociaż koszty hobby zwróciły”. Jednak nie mówisz tego na głos, bo wiesz, że Tajemniczy Głos nie pyta o drobne rzeczy i jakieś cośtam, ale o to, co sprawia, że przeszywają Cię dreszcze, masz ciarki na całym ciele… 

Masz to. Znasz to doskonale. 

Czujesz, jak zaczyna palić Cię w środku, choć nie wypowiedziałaś jeszcze ani jednego słowa. Zaczynasz się zastanawiać, czy Ty tak na serio. Próbujesz uciekać od tego, co pojawiło się w Tobie. Ale wiesz, że to właśnie te rzeczy, chcesz w końcu potraktować na poważnie:

"Wystawa moich obrazów."

"Robienie filmów."

"Prowadzenie warsztatów."

"Własna galeria."

"Sprzedawanie moich rzeczy na całym świecie."

"Prosperująca firma."

"Zamiana pasji w biznes."

A skoro czytasz moje słowa – to zgaduję, że tego marzenia jeszcze nie realizujesz lub nie realizujesz tak, jak naprawdę byś chciała. Jestem pewna, że podskórnie czujesz swój niewykorzystany potencjał.

Dlatego chcę zaprosić Cię, abyś wyruszyła w podróż, w której spotkasz się z tym, co blokuje Ciebie i Twój sukces. Jeśli jesteś gotowa potraktować swoją twórczość na poważnie to ten program jest DLA CIEBIE.

Czy jesteś na to gotowa?

Z

Na zrealizowanie wizji Twojej marki artystycznej?

Z

Na zamianę Twojej pasji w biznes?

Z

Na przełamanie blokad wewnętrznych?

Z

Na wyjście z ukrycia, by mówić swoim głosem?

Z

Na wyruszenie w drogę, podczas której korzystasz z PEŁNI Twojego twórczego potencjału?

Jeśli na większośc pytań odpowiedziałaś TAK, KURKA WODNA TO JA! – to wskakuj na pokład programu mentoringowego „Podróż do serca Artystki.

Artystka, która traktuje swoją twórczość na poważnie: działa odważnie (tak, często czując strach), ceni swoją twórczość, staje w swojej prawdzie, by mówić własnym głosem. Artystka, która traktuje swoją twórczośc na poważnie śmiało zamienia pasję w biznes i nie boi się osiągnąć sukcesu.

Ta artystka wie również, że nie ma ścieżek na skróty.

Zadzwonił do Ciebie tajemniczy telefon. Głos po drugiej stronie słuchawki należał do Twojej wewnętrznej mądrości.

„Już czas, moja droga.” – powiedział. Czas wyruszyć w drogę i z przestraszonej, zawstydzonej, niepewnej siebie stać się silną, odważną i łagodną, by podążać za głosem swojego serca. 

 

To Twój czas!

By potraktować swoją twórczość na poważnie i zamienić pasję w biznes. 

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Kim jestem?

Nazywam się Emilia Olszewska i uczę artystki czułości do siebie. Towarzyszę na drodze uzdrawiania kreatywnej dziewczynki. Pomagam przełamać blokady, które nie pozwalają im budować presperującego biznesu. Bez obawy o konkurencję.

Jestem strateżką, coachką, mentorką oraz specjalistką od budowania marek z wartościami, a z wykształcenia – prawniczką.

Na początku roku 2022 swoją premierę miał mój pierwszy program mentoringowy o budowaniu silnej marki artystycznej „Tworzę, więc zarabiam”. Dzięki pracy z moimi klientkami oraz własnemu doświadczeniu wiem, że to nie brak strategii, czy wiedzy o budowaniu marki są największymi blokadami dla twórczyń w ich pełnym rozwoju.

To nie strategia marketingowa, ale siła Twojego poczucia własnej wartości i przełamanie wewnętrznych blokad mają największy wpływ na Twój sukces i spełnienie.

 

Co musi się stać, abyś zaczęła traktować swoją twórczość na poważnie?

Jak długo będziesz marzyć o pasji, którą przemieniasz w biznes, by dzielić się swoim pięknem i wrażliwością?

Pozwól, że powiem wprost – tak długo, dopóki nie przełamiesz wewnętrznych blokad i nie uciszysz swojej głowy, która trzyma Twoje działania w ryzach.

Czy chcesz dołączyć do grupy odważnych artystek, które przełamują blokady i uzdrawiają stare schematy, aby z odwagą w pełni wykorzystać drzemiący w nich potencjał?

 

Wchodząc do programu:

Określisz śmiałą wizję na Twoją markę artystyczną

Umocnisz wewnętrzną artystkę od środka - odzyskasz wiarę oraz zaufanie do siebie

Przełamiesz wewnętrzne blokady

Uzdrowisz stare schematy, aby sięgnąć po nowe

Nauczysz się myśleć, czuć i działać jak właścicielka prosperującej firmy kreatywnej

 

A to wszystko po to, abyś otworzyła skrzydła do pełni ich rozpiętości. Abyś stanęła na klifie swojego twórczego potencjału i oglądała zapierające dech w piersiach widoki. 

Te widoki zostały zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. 

Przestaniesz bać się powrotu na etat, ponieważ albo na niego zwyczajnie nie wrócisz – albo przekonasz się – że choćby stało się to na chwilę – Ty już jesteś przy sobie i dla siebie. I nic nie odciągnie Cię od budowania biznesu Twoich marzeń. 

Nauczę Cię, jak traktować siebie z czułością, delikatnością oraz jak być dla siebie wyrozumiałą.

Wejdziesz na drogę, podczas której przełamiesz blokady, które nie pozwalają Ci prowadzić prosperującej marki artystycznej.

Nie możesz robić  nowych rzeczy ze starymi przekonaniami. Możesz mieć najlepszą strategię marketingową na świecie, ale bez odpowiedniego nastawienia wciąż będziesz wracać do punktu wyjścia. Tego, w którym nadal nie masz prosperujacej marki.

 

 

szczegóły programu

Jak wygląda praca w programie?

Program to cykl 6 warsztatów online. Spotykamy się na żywo na platformie ZOOM. Przed każdym warsztatem otrzymujesz Karty Pracy PDF w temacie spotkania. Każde spotkanie podzielone jest na część merytytoryczną, praktykę, pracę w grupie + uzdrawiającą wizualizację na zakończenie spotkania. Na zamkniętej grupie na Facebooku możesz prosić o feedback i wsparcie.

Warsztat 1: Twoje odważne marzenia oraz osobisty kod spełnienia

NA POCZĄTKU:

Zapoznamy się i stworzymy bezpieczną przestrzeń. Następnie pokażę Ci moją autorską metodę na odkrywanie osobistego kodu spełnienia. Określisz swoja zuchwałą wizję na markę artystyczną. Pokażę Ci, od czego zależy skuteczny proces wewnętrznej przemiany – tak, abyś widziała efekty w świecie zewnętrznym (działanie w Twojej marce). To będzie również czas na pierwsze spotkanie z podświadomością – to w niej, jak w głębinach oceanu ukrywają się Twoje największe blokady w drodze po biznes utkany z artystycznych marzeń. Serio.

Warsztat 2: Uzdrawianie kreatywnej dziewczynki

W TYM MODULE:

Spotkasz się z osobą, która potrzebuje Cię i wyczekuje od zawsze.  To Twoja wewnętrzna, kreatywna dziewczynka. I nie ma znaczenia, czy masz dziś 30, czy 50 lat. Dziewczynka jest z Tobą od zawsze i będzie z Tobą już do końca życia. Pomogę Ci wyciągnąć do niej dłoń, by wyszła z ciemnej komnaty strzeżonej przez groźnego smoka. Dziewczynka zasługuje poczuć, jak to jest być zauważoną i docenioną. Potrzebujecie spotkać się i uzdrowić rany, które nie pozwalają Ci sięgnąć po sukces. Nie ma innej opcji.

Warsztat 3: Wystarczająco dobra Artystka

TO BĘDZIE CZAS NA:

Popracowanie z wewnętrznym krytykiem, który hamuje Cię przed rozwijaniem prosperującej firmy. Znasz go, prawda? To on każe Ci ciągle porównywać się z innymi twórczyniami, zazdrościć po kątach i dokopywać sobie na każdym możliwym kroku. To on sprawia, że boisz się wyjść z cienia i chowasz po kącie swoją wiecznie niedoskonałą twórczość. W tym module pomogę Ci zamienić wewnętrznego krytyka na najwierniejszego fana Twojej twórczości. I w końcu dogadacie się, że zamiana pasji w biznes to jest coś, czego chcecie obydwoje! Brzmi dobrze?

Warsztat 5: Myślę o sobie dobrze

W TYM MODULE:

W tym module pokażę Ci, jak ze wzrostem Twojego poczucia własnej wartości rośnie Twoja siła i gotowość do realizacji największych artystycznych marzeń – np. zamiany pasji w biznes. Nauczysz się myśleć o sobie dobrze i traktować z czułością. Tak samo, jak traktujesz swoją przyjaciółkę, siostrę albo kota. I mimo, że nie jest to moduł stricte o pieniądzach – praca, którą w nim wykonasz będzie miała naturalne przełożenie na Twoją sferę finansową i wycenienie swojej twórczej pracy.

Warsztat 4: Wierzę w siebie

CO TUTAJ SIĘ WYDARZY:

Na nowo uwierzysz w siebie i drzemiący w Tobie potencjał. Odkryjesz misję swojej marki artystycznej. Pokonasz strach przed krytyką oraz strach przed sukcesem. Na przykładzie drzewa pokażę Ci, czym są zdrowe, silne korzenie poczucia własnej wartości u artystek. „Wierzę w moją markę artystyczną i zasługuję na wszystko, co najlepsze!” – z takimi słowami zakończysz ten warsztat. 

Warsztat 6: Ufam sobie - wychodzę do świata

ODKRYJESZ NA NOWO:

Że możesz sobie zaufać. Nauczysz się podążać za głosem swojej intuicji, rozpoznawać potrzeby, wyrażać emocje i stawiać granice.  Staniesz się silna i godna zaufania dla swojej wewnętrznej kreatywnej dziewczynki. Wyposażę Cię w odpowiednie narzędzia na budowanie czułych nawyków wobec siebie. W tym dniu pokażę Ci japońską metodę na realizowanie biznesowych (i nie tylko) celów krok po kroku. Bez zadyszki, na każdym etapie wierząc w siebie. A to wszystko po to, byś finalnie – uzyskała mindset artystki, która traktuje swoją twórczość na poważne. I hula swój artystyczny biznes!

Oczyszczenie się z wewnętrznych blokad to właśnie największy sekret umożliwiający osiągnięcie wszystkiego, czego pragniesz.

Joe Vitale

Zastanawiasz się, czy ten program jest dla Ciebie?

Tak, jeśli:

R

Nosisz w sobie odważną wizję na rozwój Twojej marki artystycznej (nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz, czy budujesz swoją markę już kilka lat - chodzi o wizję którą masz TU I TERAZ) i chcesz pracować nad jej realizacją

R

Jesteś gotowa na głęboką pracę - nie straszne Ci zaglądanie pod powierzchnię

R

Całą sobą wiesz, że to jest czas na wzmocnienie Twojego poczucia własnej wartości, jako artystki i właścicielki marki artystycznej

R

Masz dość swojej pracy lub boisz się powrotu na etat, więc całe swoje siły skupiasz na rozwijaniu marki kreatywnej i potrzebujesz przełamać wewnętrzne blokady

R

Potrzebujesz uwierzyć w swoją markę i nabrać większej pewności siebie

R

Masz czas od 1 września, aby przez 6 tygodni wejść w proces z uważnością i skupić się na pracy w programie

Nie jest dla Ciebie, gdy:

R

Nie zależy Ci lub nie masz czasu na rozwój Twojej artystycznej marki

R

Potrzebujesz wsparcia od strony marketingowej oraz strategicznej swojej marki - a nie strony mentalnej. (Program o budowaniu marki planuję na przełomie jesień/zima 2022)

R

Twoje poczucie własnej wartości, jako artystki ma się świetnie i nie potrzebujesz niczego zmieniać

R

Nie chcesz schodzić pod powierzchnię swoich przekonań i nie chcesz brać za nie odpowiedzialności.

R

Potrzebujesz bardziej psychoterapeuty, aniżeli mentorki. Jeśli czujesz się ogólnie w swoim życiu bardzo źle - to ten program Ci nie pomoże. Nie rozwiążesz na nim wszystkich życiowych ran, ale skupisz się na tym, co blokuje Cię przed prosperującym artystycznym biznesem. Pracuję uzdrawiającymi wizualizacjami, słowami i narzędziami coachingowymi, ale nie posiadam uprawnień psychoterapeuty.

Podsumujmy

Czyli co składa się na program „Podróż do serca Artystki”?

I
6 spotkań na żywo na platformie ZOOM
h
6 Kart Pracy z zadaniami do wykonania
Teoria + praktyka + uzdrawiające wizualizacje
Z
Wsparcie mentorki pomiędzy warsztatami
U
Materiały uzupełniające i pogłębiające Twoją pracę
Wspierająca przestrzeń w zamkniętej grupie na FB
Dodatkowe BONUSY, jak np. nagranie mojego webinaru "Jak docierać do klientów gotowych zapłacić za moją twórczość?"
Bezpieczny proces w grupie osób, które wspierają siebie nawzajem
N
Możliwość indiwidualnego wsparcia w pakiecie poszerzonym

Najlepsze Klientki Ever!

Co mówią o pracy ze mną?

Zaangażowanie Twoje Emilia , jestem pełna uznania dla niego; zarówno na grupie jak i na mailu; lubiłam to że masz swój rytm i prządek w komunikacji z nami; plus Twoja serdeczności i entuzjazm do naszych poczynań i duuużo WSPARCIA z Twojej strony ; chyba to ostatnie najbardziej .

Joanna, uczestniczka programu "Tworzę, więc zarabiam"

Myślę że mam więcej odwagi i bardziej zaczynam cenić swoje moce i umiejętności, chcę je rozwijać i zauważam że to co robię jest cenne również dla innych. Wiem też że nie mogę na tym poprzestać, muszę pielęgnować to uczucie tak by wykroić również przestrzeń i czas. Być może będę potrzebowała pomocy drugiej osoby, to też zrozumiałam dzięki programowi. Wiem w którą stronę iść, choć nadal trudno mi nie zbaczać z drogi. Powiedziałabym że to bardzo dobry początek i kierunek, sama chyba nie zaczęłabym iść w tą stronę.

Agnieszka, uczestniczka programu "Tworzę, więc zarabiam"

Dowiedziałam się, że nie jestem sama w tych obawach, że są inne uczestniczki, które mają takie same dylematy jak ja i to dotyczy także tego co siedzi w głowie. To mi pokazało, że może nie jestem całkiem „zepsuta” i mogę próbować to sobie poprzestawiać /ten brak wiary w siebie/. Usłyszałam, że niektóre moje odpowiedzi, zadania, słowo pisane spodobało się. /ja-osoba, która zbierała dwóje za nieuważność i bo rysowała w zeszycie zamiast słuchać i dostawała burę za zaparcie – bardzo chcę pisać. Te małe zachwyty mnie bardzo przytuliły. Wszystkie osoby wraz z prowadzącą były bardzo naturalne i takie wrażliwe /każda na swój sposób/ ale czułam się z nimi dobrze i nie siedziałam gdzieś w kącie.

„Mówię Ci to nie są zwykłe warsztaty” O Boże gdybym wiedziała, że mogę wziąć w czymś takim udział wcześniej, to zaoszczędziłabym sobie, czasu, nerwów i rozkminek. Nie zastanawiaj się, idź. Tam odnajdziesz nie tylko informacje ale i siebie!”

Magda, uczestniczka programu "Tworzę, więc zarabiam"

Współpraca z Emilią to dla mnie przykład na to jak pracować z ludźmi aby odczuwali ciekawość na myśl o tym co będzie dalej zamiast zażenowania tym że do tej pory nie odnieśli spodziewanego sukcesu 🙂 Wchodząc we współpracę chciałam zbadać swój pomysł na biznes, zobaczyć czy jest opłacalny i czy warto się w niego angażować. W toku działań okazało się że nie do końca jest w nim potencjał a na dodatek ja sama nie czułam się z nim komfortowo! Emilia pomogła mi przekierować moje dobre strony na zupełnie inne tory i spojrzeć na siebie łaskawszym okiem. W czasie współpracy otrzymałam oczywiście wiele merytorycznych wskazówek dotyczących marketingu w zakresie badania rynku oraz budowania marki na Instagramie, ale najbardziej cenię w Emilii jej osobowość i wrażliwe podejście do klienta, zrozumienie do uczuć które pojawiają się w sercu gdy pracujemy ze sobą a następnie dopasowywanie się tak aby klient mógł jak najwięcej wynieść ze współpracy. Celowo koncentruję się w swojej opinii na umiejętnościach miękkich. Dla mnie jako wrażliwej osoby merytoryka jest podstawą dla której wchodzę we współpracę ale nie jest wystarczająca – potrzebuję również mieć poczucie że jestem akceptowana taka jaka jestem i dostałam to tutaj w 100% 🙂

Izabela, Współpraca indywidualna

Najlepszy dla Ciebie

Dostępne pakiety Programu

Program „Podróż do serca Artystki”  

* 6 warsztatów na żywo na platformie ZOOM

* 6 nagrań wizualizacji

* 6 PDF Kart Pracy

* Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku

* E-book + wizualizacja „Jak nie wstydzić się pokazać swoją twórczość?” 

* Nagranie webinaru „Tworzę, więc zarabiam. Jak docierać do klientów gotowych zapłacić za moją twórczą pracę?”

„Podróż do serca Artystki” + wsparcie indywidualne

 * 6 warsztatów na żywo na platformie ZOOM

* 6 nagrań wizualizacji

* 6 PDF Kart Pracy

* Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku

* E-book + wizualizacja „Jak nie wstydzić się pokazać swoją twórczość?
* Nagranie webinaru „Tworzę, więc zarabiam. Jak docierać do klientów gotowych zapłacić za moją twórczą pracę?”

2 x 1h sesji coachingowej 1:1 ze mną, podczas trwania programu

Potraktuj swoja tworczosc na powaznie!

Dołącz do programu w ciągu najbliższych 7 dni.

Po tym czasie cena wejścia do programu wzrośnie o 400 zł.  

Promocyjna cena za program obowiązuje do 9 sierpnia 2022 roku.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Zobacz i zdecyduj!

Program grupowy to wysoka wartość za niższą cenę.

Aby przerobić wszystkie tematy i materiały z programu musiałybyśmy spotkać się na co najmniej 10 sesjach coachingowych 1:1. Koszt 1h sesji u mnie to 250 zł. W programie otrzymujesz pakiet ćwiczeń zawartych w WorkBookach, ponadprogramowe materiały do pogłębienia wiedzy oraz coś, czego nie otrzymasz w procesie 1:1 – wsparcie grupy osób, które są na takiej samej drodze, co Ty. 

Jedna z uczestniczek programu „Tworzę, więc zarabiam” powiedziała:

Dowiedziałam się, że nie jestem sama w tych obawach, że są inne uczestniczki, które mają takie same dylematy jak ja i to dotyczy także tego co siedzi w głowie. To mi pokazało, że może nie jestem całkiem „zepsuta” i mogę próbować to sobie poprzestawiać /ten brak wiary w siebie/.

Poczucie, że nie jesteśmy same – Moje Klientki uważają za bezcenne! A Ty?

FAQ:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: kontakt@emiliaolszewska.pl

Kiedy startuje program?

Pierwsze warsztaty z odbędą się 1 września o g. 10-13.

Czy mogę zapłacić w ratach?

Napisz do mnie na kontakt@emiliaolszewska.pl 

Czy warsztaty będą nagrywane?

Tak. W całej merytorycznej części zostaną nagrane i udostępnione uczestniczkom.

Czy jest możliwość przesunięcia godzin warsztatów na godziny popołudniowe/ wieczorne?

Nie ma takiej możliwości. Jednak warsztaty będą nagrywane i udostępniane Uczestniczkom – dlatego jeśli nie możesz być na żywo – otrzymasz plik z nagraniem.

Czy to jest na pewno dla mnie?

Jeśli masz wątpliwości, czy ten program jest dla Ciebie – napisz do mnie i umówimy się na 15-minutową rozmowę. Napisz na kontakt@emiliaolszewska.pl 

Copyright 2022 | Projekt Emilia Olszewska