www.emiliaolszewska.pl

Darmowe szkolenie 

22 wrzesień 2022
g. 11.00

Jak docierać do Klientów gotowych zapłacić za moją twórczą pracę?

Bezpłatne szkolenie dla Twórczyń marek kreatywnych, które sprzedają zarówno produkty, jak i usługi. Jeśli zastanawiasz się dziś, jak budować swoją markę na autentycznych wartościach, a przy tym docierać do Klientów, którzy TU I TERAZ chcą kupić właśnie od Ciebie – to zapraszam Cię na moje szkolenie. 

 

Czy te sytuacje brzmią znajomo?

$

Boję się, że ludzie oceniają pracę kreatywną jako łatwą i szybko przychodzącą, a przez to nie chcą dużo zapłacić

$

Nie wiem, jak zacząć pisać o moich usługach kreatywnych/ produktach, aby ktoś chciał to kupić

$

Kiedy patrzę na ilość rzeczy do robienia przy swojej marce kreatywnej, to mi się odechciewa. Wszystko jest takie chaotyczne

$

Kiedy podniosę cenę, to nikt do mnie nie przyjdzie, a obecnych Klientów na pewno stracę

$

Chcę budować swoją markę na wartościach i na tym, w co wierzę, co jest dla mnie ważne. Nie wiem, jak o tym mówić, aby to było atrakcyjne dla Odbiorcy

$

Mam wrażenie, że mówię do wszystkich i zarazem do nikogo. Jak trafić do osób, które naprawdę chcą kupić, a nie tylko zostawić serduszko pod zdjęciem?

„Dzięki wielkie, bardzo ciekawe szkolenie i czekam na resztę”

Marta

„Cudowne i odświeżające podejście”

Kasia

„bardzo wartościowe treści
dziękuję Emilia”

Basia

Zapisz się na bezpłatne szkolenie

Dowiesz się, na czym skupić swoją uwagę oraz pracę, aby zacząć świetnie zarabiać na swojej twórczości (produkty, usługi kreatywne)

Zarezerwuj swoje miejsce, aby nic Cię nie ominęło! 

.

START SZKOLENIA 22.września 2022 (czwartek) g. 11.00

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Kto prowadzi szkolenie?

Nazywam się Emilia Olszewska. Jestem coachynią dla artystów_ek oraz marek kreatywnych, prawniczką, copywriterką, strateżką oraz prelegentką na wydarzeniu Linked In Kraków Local w temacie „Poczucia własnej wartości w budowaniu marki osobistej”. Jedną z moich zawodowych misji jest sprawić, aby sztuka oraz twórcza praca znalazły swoje godne miejsce w świecie biznesu. Wierzę, że to praca całościowa (przekonania dotyczące zarabiania oraz marketing poruszający serducha) daje efekt w postaci lekkiej sprzedaży oraz docierania do klientów, którzy gotowi są tu i teraz zapłacić za produkt/ usługę kreatywną.

Zapraszam Cię na moje bezpłatne szkolenie, które jednocześnie rozpocznie nabór do II edycji mojego autorskiego programu mentoringowego „Tworzę, więc zarabiam”.