www.emiliaolszewska.pl

3 sierpnia 2022

g. 18.00 

DARMOWY webinar

Uwierz w siebie oraz swoją markę artystyczną

 

Czyli o tym, dlaczego czasem najlepsza strategia marketingowa nie zadziała i co zrobić, aby na poważnie sięgnąć swoich artystycznych marzeń.

Bezpłatny LIVE webinar dla artystek i rękodzielniczek, które chcą rozwinąć skrzydła do pełni swoich możliwości. 

Głęboko, autentycznie i bez owijania w bawełnę.

 

Pozwól, że zapytam:

E

Masz ŚMIAŁĄ wizję na swoją markę artystyczną? (rękodzieło, malarstwo, usługi kreatywne)

E

Czujesz, że hamuje Cię lęk przed porażką i krytyką?

E

A może... boisz się SUKCESU?

E

Zdarzyło Ci się utracić radość procesu twórczego, bo zaczęłaś myśleć o efekcie końcowym?

E

Myślisz o budowaniu swojej marki artystycznej, lecz odkładasz działania na "wieczne potem"?

E

Sprzedajesz już swoją twórczość, ale czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału?

E

Wiesz, jak tworzyć strategie budowania marki, brałaś udział w różnych kursach, szkoleniach, ale mimo tej wiedzy wciąż coś Cię blokuje?

Czy masz dość pracy na etat lub obawiasz się, że ze względu na niezadowalające efekty będziesz musiała do niej niedługo wrócić? 

 czy pragniesz

 Powrócić do wizji marki artystycznej, którą miałaś w swoim sercu od samego początku? Dotknąć źródła Twojej siły, by

z odwagą pójść po to, co zostało przygotowane tylko dla Ciebie?

Zapraszam Cię na mój bezpłatny webinar, w którym powiem Ci, co już dziś możesz zrobić, aby Twoje strategie marketingowe działały na Twoją korzyść! 

 

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Cześć, jestem Emilia

 Jestem artystką, strateżką, brand storytellerką oraz coachką. Uczę artystki czułości do siebie i towarzyszę na drodze uzdrawiania kreatywnej dziewczynki. Pragnę, aby polskie artystki oraz rękodzielniczki, które chcą dzielić się swoim pięknem ze światem mogły wieść spełnione i spokojne życie. Pragnę, aby każda z nich mogła z odwagą oraz lekkością – otworzyć swoje artystyczne skrzydła i wznieść się w stronę wizji, o których być może jeszcze nikomu nie powiedziała na głos.  

Moją misją jest odczarowywać kłamstwa podcinające skrzydła artystkom. Przekomarzam się ze stereotypem niewierzącej w siebie artystki, która półtonem wspomina o tym, że coś tam i gdzieś tam po kątach tworzy, a za swoje prace bierze tyle, co za… papier toaletowy… albo rozdaje znajomym – znasz to? 

Jednym z kłamstw, w które uwierzyły artystki jest to, że albo będą doskonałe – albo żadne. Lękają się o ocenę swojej twórczości i notorycznie porównują z tymi, którzy osiągnęli to, o czym one dopiero po cichu marzą.

Jeśli już teraz budujesz swoją kreatywną markę albo myślisz o jej rozpoczęciu, ale wewnętrzne głosy ściągają Cię do dołu, zamiast czule zachęcać do działania – to ten webinar jest dla Ciebie. 

Możesz mieć najlepszą strategię marketingową na świecie, ale BEZ TEGO, o czym będę mówić na webinarze nie zrealizujesz swoich najgłębszych pragnień. I z pełną świadomością – jako strateżka marketingowa – o tym mówię. 

Chcę, byś w pełni rozwinęła swoje skrzydła i wznosła się po to, co zostało przygotowane TYLKO dla Ciebie.

Pytanie brzmi: czy Ty tego chcesz? 

Za jeden z moich życiowych sukcesów uważam moment, w którym moja sztuka zyskała najwierniejszą fankę we mnie samej, co wyraża się przez śmiałe budowanie mojej kreatywnej marki oraz realizację najgłębszych pragnień. Wiem już, że to nie od strategii marketingowej zależy sukces, ale od siły mojego poczucia własnej wartości.

WEBINAR odbędzie się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

stań się swoją najwierniejszą fanką

I weź udział w darmowym LIVE webinarze dla artystek.

Webinar odbędzie się w prywatnej grupie na Facebooku. Link do grupy otrzymasz w mailu po zapisie.

.

FAQ:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. 

Gdzie odbędzie się webinar?

Spotkanie odbędzie się na mojej grupie na Facebooku. Dostaniesz do niej link w wiadomości od razu po zapisie na wydarzenie. (Pamiętaj proszę, że przy zapisie będziesz poproszona o zwerfyfikowanie swojego adresu e-mail. Moje wiadomości dotyczące webinaru wyślę dopiero, kiedy dokonasz takiego potwierdzenia.

Czy muszę coś ze sobą mieć?

Przygotuj sobie notes i długopis, bo jak to na webinarach ze mną – będzie dużo wartościowych treści, które zechcesz zapisać. Poza tym, będziesz potrzebować notesu również do wykonania kilku zadań.

Czy webinar będzie nagrywany?

Tak. Spotkanie zostanie w całości nagrane i obędziesz mogła do niego wrócić przez 5 kolejnych dni. Po tym czasie nagranie zostanie usunięte z grupy. 

Copyright 2022 | Projekt Emilia Olszewska